HØSTEN 2024

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Studio 1 - HØSTEN 2024 ---------------Husk på Vinderen har vi 3 studioer, scroll deg ned fgdf
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
14:40 - 15:30
.
.
. Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Commercial
5-7 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Lyrisk Jazz
6-7 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Commercial
8-10 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Lyrisk
8-10 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
20:00 - 21:00
Contemporary
8-10 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
TIRSDAG
12:30 - 14:00
Jazz
9.trinn Midtstuen
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
14:15 - 15:15
Barnejazz med følgeordning fra V + G
5-6 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Funk
6-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
16:15 - 17:15
HipHop
6-7 klasse
Gjertrud Moen Fullt - meld på venteliste
17:15 - 18:15
Girlystyle
8-10 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
18:15 - 19:15
High Heels
8-10 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
19:15 - 20:15
Ragga Fusion
9-10 klasse +
Stine Lyngås Meld deg på kurs
20:15 - 21:15
HipHop
10 klasse +
Stine Lyngås Meld deg på kurs
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
14:30 - 15:30
Girlystyle
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
15:30 - 16:20
Girlystyle m taxi SL
3-5 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:30 - 17:15
Barnedans
3-4 år
Cornelia Melby Meld deg på kurs
17:15 - 18:00
Barnedans
4-5 år
Cornelia Melby Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Lyrisk Jazz
9-10 klasse +
Amelia Smuts Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Meld deg på kurs
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
10.trinn Midtstuen
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Funk
6-7 klasse
Gjertrud Moen Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Showjazz
6-7 klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Funk
8-9 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Ragga Fusion
9-10 klasse +
Cornelia Melby Meld deg på kurs
20:00 - 21:00
Ragga Fusion
VGS +
Amelia Smuts Meld deg på kurs
FREDAG
14:10 - 15:00
.
.
Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Jazz
7-9 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Funk
7-9 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
17:50 - 19:00
Kompaniet ikke påmelding!
7 klasse +
. Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Meld deg på kurs
DIVERSE
06:00 - 06:00
Minus taxi
.
ALLE Meld deg på kurs
09:00 - 09:00
TAXI
.
. Meld deg på kurs
Studio 2 --------HØSTEN 2024 -------------- Husk scroll deg ned til studio 3 fgdf
MANDAG
15:10 - 16:10
Klassisk Ballett
Nivå 6
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:10 - 17:10
Klassisk Ballett
nivå 8
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:10 - 17:50
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
nivå 9
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
HipHop
10 klasse +
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
20:00 - 21:00
HipHop
VGS +
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
TIRSDAG
12:30 - 14:00
Jazz
9.trinn Midtstuen
Emma Meld deg på kurs
14:40 - 15:30
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
Nivå 6
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:15
Barnedans
3-4 år
Maria Bratteli Meld deg på kurs
17:15 - 18:00
Klassisk Ballett
Nivå 1
Maria Bratteli Meld deg på kurs
18:00 - 19:15
Klassisk Ballett
nivå 11
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:15 - 20:15
Girlystyle
7-9 klasse
Hanna Mathea Meld deg på kurs
20:15 - 21:15
Jazz
VGS +
Hanna Mathea Meld deg på kurs
ONSDAG
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
8.trinn Midtstuen
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
nivå 8
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:15
Tåspiss
begynner
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
17:15 - 18:05
Klassisk Ballett
Nivå 4
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:10 - 19:10
Klassisk Ballett
nivå 9
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Klassisk Ballett
nivå 11
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
20:15 - 21:00
Tåspiss
øvet
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
TORSDAG
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge V
1-2 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Jazz
4-6 klasse
Gjertrud Moen Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-7 klasse
Gjertrud Moen Fullt - meld på venteliste
18:00 - 19:00
Funk
10 klasse +
Gjertrud Moen Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Kompaniet ikke påmelding!
.
. Meld deg på kurs
20:00 - 21:00
Lyrisk Jazz
8-10 klasse
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
.
.
. Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 09:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
09:30 - 09:45
Klippekort 60 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Klippekort 75 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
Studio 3 ---HØSTEN 2024 ------ Husk scroll opp for studio 1&2fgdf
MANDAG
14:30 - 15:20
.
.
. Meld deg på kurs
15:20 - 16:10
.
.
Meld deg på kurs
16:10 - 17:10
Girlystyle
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:10 - 18:00
Klassisk Ballett
Nivå 4
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazzfunk
7-9 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
High Heels
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:00
.
.
. Meld deg på kurs
TIRSDAG
14:25 - 15:15
Barnejazz m/følge fra SL
3-4 klasse
Gjertrud Moen Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
HipHop
4-5 klasse
Gjertrud Moen Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Hip hop
8-10 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:15 - 18:00
Barnedans
Førskolebarn
Gjertrud Moen Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Jazz
7-9 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
ONSDAG
16:30 - 17:30
Jazzfunk
6-8 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:10
Tåspiss
litt øvet
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:00 - 18:50
Barnejazz
1-2 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Virya Yoga
Voksne
Yoga Karin Meld deg på kurs
TORSDAG
16:00 - 16:50
Hip Hop Gutter
2-3 klasse
Sander Nyseth Meld deg på kurs
16:50 - 17:40
Hip Hop Gutter
Førskolebarn + 1 klasse
Sander Nyseth Meld deg på kurs
17:40 - 18:30
Hip Hop Gutter
4-5 klasse
Sander Nyseth Meld deg på kurs
18:30 - 19:30
Break / Hip hop
6-9.klasse
Sander Nyseth Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE
Arrangementer Sommerskole og Dansebursdag påmeldingfgdf
MANDAG
08:25 - 15:30
Sommerskolen uke 26
1-7 klasse Sommerskole
ALLE Meld deg på kurs
08:30 - 15:30
Sommerskolen uke 33
Sommerskolen 3-7 klasse
ALLE Meld deg på kurs
TIRSDAG
09:00 - 15:00
.
.
. Meld deg på kurs
ONSDAG
09:00 - 15:30
Sommerskolen uke 33
ungdomskole 8-9-10 klasse
. Meld deg på kurs
TORSDAG
08:30 - 15:30
Sommerskolen uke 26+33
1-7 klasse Sommerskole
ALLE Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE
10:30 - 11:30
Dansebursdag, 0-15 deltakere
tidspunkt og dag etter avtale
. Meld deg på kurs
11:30 - 12:30
Dansebursdag, 15-20 deltakere
tidspunkt og dag etter avtale
. Meld deg på kurs
12:30 - 13:30
Dansebursdag, 20-30 deltakere
tidspunkt og dag etter avtale
. Meld deg på kurs
13:30 - 14:30
Dansebursdag, feire med venn
tidspunkt og dag etter avtale
. Meld deg på kurs
14:30 - 15:30
Dansebursdag, feire med 2 venner
tidspunkt og dag etter avtale
. Meld deg på kurs
Trening for voksnefgdf
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
TIRSDAG
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
Virya Yoga Senior
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Meld deg på kurs
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
11:10 - 11:15
Klippekort 60 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
11:20 - 11:25
Klippekort 75 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
18:00 - 18:30
Bodywork mail
Intern bruk skal ikke betales
Body Work Giske Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
11:35 - 11:40
ÅRSKORT bodywork- tren så mye du vil
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
DIVERSE
08:00 - 08:15
1/2 Årskort Våren Bodywork og Yoga
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
08:00 - 08:05
1/2 årskort våren Jazzballett , Bodywork og Yoga
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
08:00 - 08:10
1/2 årskort høsten Jazzballett , Bodywork og Yoga
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
09:15 - 09:30
1/2 årskort høsten Bodywork, og Yoga,
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
Kompaniet og Bavida.fgdf
MANDAG
10:00 - 10:00
BAVIDA JUNIOR 1-3 .KLASSE
1-3 klasse
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
11:00 - 11:00
BAVIDA MAJOR 4-6.KLASSE
4-5 klasse
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
12:00 - 12:00
BAVIDA SENIOR 7-10. KLASSE
7 klasse +
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
TIRSDAG
10:00 - 11:00
KOMPANIET VDS Rekrutt 6. KLASSE
6. klasse
ALLE Meld deg på kurs
11:00 - 12:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
7 klasse +
ALLE Meld deg på kurs
13:00 - 13:00
KOMPANIET & BAVIDA mix
.
ALLE Snart fult, meld deg på
ONSDAG
TORSDAG
FREDAG
10:00 - 11:00
Videolink - Kompaniet
Betaling
. Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
Betalinger etter avtalefgdf
MANDAG
TIRSDAG
ONSDAG
TORSDAG
11:15 - 11:15
Ekstrakurs 60 min
.
ALLE Snart fult, meld deg på
12:00 - 12:00
Ekstrakurs 60 min
.
ALLE Snart fult, meld deg på
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE
Internfgdf
MANDAG
07:00 - 07:00
Bodywork mail
.
Mail&Telefon Meld deg på kurs
07:05 - 07:05
Mail&Telefon lister
Intern bruk skal ikke betales
Jazzballett med Giske Meld deg på kurs
TIRSDAG
07:00 - 07:00
Mail&Telefon lister
.
Yoga Karin Meld deg på kurs
12:20 - 13:50
.
9.trinn Midtstuen
. Meld deg på kurs
ONSDAG
12:20 - 13:50
.
8.trinn Midtstuen
. Meld deg på kurs
TORSDAG
12:20 - 13:50
.
10.trinn Midtstuen
. Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
09:00 - 10:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
Lukket klasse
Emilie Hetleøen Meld deg på kurs
10:00 - 11:00
KOMPANIET VDS Rekrutt 6. KLASSE
6-7 klasse
Emilie Hetleøen Meld deg på kurs
DIVERSE