Kompanihelger 2019-2020

Gruppeinndeling er etter elevens fødselsår:

Kompaniet Junior (jr) - født i 2008
Kompaniet guppe A - født i 2007
Kompaniet gruppe B - født i 2006
Kompaniet gruppe C - født i 2005
Kompaniet gruppe D - født i 2004 og tidligere

Høsten 2019

UKE 37
Fredag 13.september - lØRDAG 14.SEPTEMBER - SØNDAG . 15 SEPTEMBER .
Kl.17:30-19:30 Kick Off: jr, A, B, C & D

 Uke 38 FRIVILLIG: Vinderen.dagene: hvis du vil være med å danse lørdag 21.september ta kontakt med Ninni.

 UKE 39

27.-29.september: Bergenstur for gruppe A, B & C

 

UKE 42 (18.-20.oktober)

 


FREDAG 18.OKTOBER

 STUDI 1  STUDIO 2  STUDO 3
 17.30-19.00  GRUPPE C & D
JULEDANS med Kristine
   
     

 

Lørdag 19.OKTOBER
STUDIO 1 STUDIO 2 STUDIO 3

 

 9-11.00 BAVIDA JUNIOR  9.30-10.45 KOMPANIET REKRUTT 
  11-13.00 BAVIDA MAJOR  
13-14.30 GRUPPE B M/MARIA 13.14.30 GRUPPE A M/NINNI  
 14.30 -16.00 ALLE Rekrutter, gruppe a,b,c,d  / Bavida 
Åpningsnummer m/Tone
   

 

SØNDAG 20.OKTOBER
STUDIO 1 STUDIO 2 STUDIO 3
10-11.30 WORKSHOP ALLE    
11.30-13.00 BERGENS-DANS M/Emilie 
ALLE i GRUPPE A,B,C innstudering m Giske 
11.30-13.00 gruppe C & D
M/Ninni
 
 13.00 -15.00  Bilder, info og dans 
Alle i kompaniet gruppe , A,B,C,D
   

 

UKE 45- 8-10 NOVEMBER innstudering, Teater Nasjonalteateret Alice i Vidunderland

Fredag 8.november 
STUDIO 1 STUDIO 2 STUDIO 3

 Husk Norske Talenter m/ Irlin, Stine og Anna 
Vi må heie på disse fine pedagogene våre!

   
 Innstudering gruppe A - tidspunkt kommer!    
     
     

 

Lørdag 9.november
     
STUDIO 1         STUDIO 2 STUDIO 3          
  9.15-10.45 Kompaniet gruppe B  MED MARIA   

 

 10.45-12.15 BAVIDA JUNIOR   
  12.15 -13.45  BAVIDA MAJOR ( Tar en t-bane senere til teater)   
  13-13.45 felles mat pause  for alle før vi drar på teater. 
Husk ekstra matpakke og drikke- ta med ev godteri til teater, vi bruker ikke tid på å handle dette! 
 
  Forestilling på Nasjonalteateret 
Alice i drømmeland kl 15.00 - Giske har blillettene dere har kjøpt.
oppmøte kl kl 13.45 , t-bane som går kl 14.53
husk trikkebillett. 
 
     

 

Søndag 10.november
STUDIO 1 STUDIO 2 STUDIO 3

 Workshop m/Anna kl 10-11 elever + kompani gr BCD.
11.15 -12.45 Kompamiet BCD. 

   
     
     
     



uke 43
Idrettens dag på Holmen skole - Vi skal ha show mellom kl 11-14 engang. Tid og opplegg kommer

UKE 47
22.-24.november: Innstudering
22.november - innstudering gruppe A - tidspunkt kommer

UKE 48
29.november, 30.november & 1.desember: Forestilling med Vinderen Dansestudio på Marienlyst
Dere skal danse på alle 5 forestillingene 

---2020-----
Januar kommer Barth 

UKE 7
14.-17.februar: Londonstur gruppe D.

TRENINGSHELGER FOR 2020 KOMMER UT SÅ FORT DATO FOR FORESTILLING ER SATT