Kompanihelger 2018-19

Gruppeinndeling

Obs - Endringer merkes med rødt

2019

Uke 3-21
Tirsdager - teknikk for Kompaniet på Majorstuen
- kl 20:00-21:00 m/Ninni 

Uke 2
Torsdag 10 januar
- kl 18-19 - Workshop JrABCDE  (valgfritt, men anbefalt!)- m/Barth
- kl 19-20 - Audition JrABCDE - m/Barth

Fredag 11 januar
- kl 15-16:30 - Jr - m/Ninni (2)
- kl 15-17 - A - m/Kristian

- kl 16:30-18:30 - Auditiongr - m/Barth
- kl 18:30-20:30 - DE - m/Barth
Lørdag 12 januar
- kl 10:30-12:30 - A - m/Kristian
- kl 09-10:30 - Jrm/Ninni (2)

- kl 13-15 - Auditiongr - m/Barth
- kl 15-17 - DE - m/Barth
Søndag 13 januar
- kl 10-12 - A - m/Kristian
kl 09-10:30 - Jr - m/Ninni (2)
- kl 10:30-12:30 - - m/Ninni (2)
- kl 12-14 - DE - m/Barth

- kl 14-16 - Auditiongr - m/Barth

Uke 4
Lørdag 26 januar
- kl 09-10 -
Jr - m/Emilie (2)
- kl 10-11:30 - Solo - m/Emilie (2)

- kl 11:30-12 - E - m/Emilie (2)
- kl 13-14 - Trio - m/Emilie (2)
- kl 12-14 - D - m/Benedicte

- kl 14-16 - BCDE - m/Trine
Søndag 27 januar
- kl 10-12 - B
CDE - m/Trine 
- kl 14-15 - solo - m/Emilie 2 (hvis vi trenger)

- kl 09-10 - Trio - m/Emilie (hvis vi trenger)
- kl 12-14 - CDE - m/Stine
- kl 14-16 - B - m/Stine

Uke 7-8
Fredag 15-Tirsdag19 februar
- Studietur med
Gr D+E til London (link til mer informasjon)

Uke 9
Lørdag 2 mars
- kl 09-10 -
Jr - m/Emilie NB- NEDE PÅ MAJORSTUEN MED NINNI

- kl 12.15- 14.00 ALLE SOM IKKE DANSER MED TRINE-   BAVIDA  &  A BCDE - m/Stine og Giske (kostymer)
- kl 12-14 - BCDE - m/Trine
- KL 14.00-14.30 FELLES PAUSE - HVEM KAN BAKE EN KAKE? 
- KL 14.30 - 16.00 ALLE GRUPPENE BAVIDA OG
JrABCE - FULL GJENNOMGANG MED KOSYMER 
16.00 - ALLE SKAL RYDDE KOSTYMER -FERDIG KL 16.30 
16.30 TAKK FOR I DAG

Søndag 3 mars
- kl 12-16 -
JrABCDE - Gjennomkjøring m/Stine og Giske
- kl 12-15 - JrABCDE - m/David 

 

EKSTRA FOTOGRAFERING MED KOMPANIET OG JUNIOR TIRSDAG 19-MARS KL 20-21.30 

Uke 13

Fredag 29 mars -ALLE I Bavida på majorstuen. kl  16-18.

Lørdag 30 mars

 Junior kompaniet møter på  Majorstuen kl 09.00-10.00 med Ninni ,  så opp til Vinderen for generalprøver resten av dagen til kl 17.

- kl 11:30- 14.00  - JrABCDE - Gjennomkjøring med kostymer og SKO - m/Stine, Ninni og Giske

 14.00-pause kompaniet. 30 min

 Funk torsdag kl 16.00 øver i store studio skal bli med på generalprøve fra  kl 14.00-17.00-oppmøte kl 13.30- egentrening med Stine kl 14-14.45- kostymer.

 Generalprøver kl 15.00 - 17.00 Alle sammen , Kompaniet, Bavida, funk torsdag kl 16.00  ALLE I KOSTYMER

( ikke Midtstuen)

Bavida 14-17  alle med kostymer

 

Søndag 31 mars-- Nb husk sommertid !!!

(gardiner foran speil skal settes opp slik at vi ser hva vi virkelig kan)

- kl 10-15  - JrABCDE - Gjennomkjøring med  kostymer - m/Stine

mulighet for Trio, Duo Og Solo  ekstra ved behov

 

Uke 14

Torsdag 4.april     UT

Barth- torsdag   - Trening på Vinderen med gr D&E må vente på tid når Barth lander i Oslo?  UTGÅR 

 

Fredag 5.April-  Barth begge grupper på Majorstuen   gruppe Audition gruppe - kl 16-18 ( etter skolen)  

Disco Kill the Lights kl 18-20  

 

Lørdag 6.april

Bavida 9-12 finpuss på Vinderen med Maria . Pause kl 12-13. Husk mat. Generalprøve kl 13-15.- kan gå kl 15.15 etter å ha lagt alle kostymer på plass.

Kompaniet -JrABCDE - kl 12-18   Husk store bagger til kostymene dine - vi skal ikke bruke poser. Pakke kostymer, generalprøve - m/Stine , Ninni Og Giske 

 

Midstuen generalprøve med kostyme kl .13-15-kan gå etter kl 15.15 når alle kostymer er lagt på plass.

Kompaniet alle Rydde kostymer 15-16

Siste generalprøve uten kostymer kl 16-18 med  Kompaniet- hjem , spise og sove!

 

Søndag 7 april,

Alle må ha med mat denne dagen- vi rekker ikke å gå ut på shopping i løpet av dagen. !

 

08.00 -  Barth & Stine lyd lys med Teknikere

Ninni , Giske , Tone , Maria

- kl 08.15/ 08:30 - ABCDE - oppmøte på LATTER, Aker Brygge

8.30 – 08.45 Ninni, gr c Emilie + Ninni – Solo-duo-trio

08.45- 09.15 Barth sceneprøver - 30 MIN BEGGE NUMMER

Stine - sceneprøver fra 09.15 -9.30

Tone- Benedicte 9.30-09.45

 

Ninni/ Emilie- 09.45-10.25 ,( junior + gr C/ Emilie) alle Ninni sine- alle a, b, c, d, e + junior.

Junior møter på Latter kl 9.00

Bavida oppmøte kl 10.00( ferdig med fletter og litt sminke)

prøver 10.30-10.50  Bavida

10.50-11 Finale

 

Funk torsdag oppmøte kl 11.00

prøver 11.45 ( Under selve generalprøven.  

 

GENERALPRØVE KL 11.00 - 13.00

kort pause -

- Showtime KL 14.00

 

 

 Midstuen oppmøte kl 15.50 - sceneprøver kl 16.00

Showtime alle kl. 16.30

 

 

 

Uke 18
Lørdag 4 mai
- kl 10-14 - 
JrABCDE - Felles avslutning - m/
Søndag 5 mai
- kl 12-14 - 
JrABCDE - Finalenummer til sommerparty - m/

Uke 21
Lørdag 25 mai
- Forestilling på Marienlyst med Vinderen Dansestudio
Søndag 26 mai
- Forestilling på Marienlyst med Vinderen Dansestudio

- med forbehold om endringer