Høsten 2022

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Studio 1 - HØSTEN 2022 ---------------Husk på Vinderen har vi 3 studioer, scroll deg ned
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
14:40 - 15:30
Barnejazz med taxi SV
3-4 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:30 - 17:30
Jazzfunk
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:30 - 18:30
Jazzfunk
8-9 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
18:30 - 19:30
HipHop
9-10 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
19:30 - 20:30
Contemporary
7-9 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
TIRSDAG
11:30 - 12:30
.
.
. Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
9.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Girlystyle
8 klasse +
Amelia Smuts Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
High Heels
8 klasse +
Amelia Smuts Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Jazz
7 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:00
HipHop
10 klasse +
Stine Lyngås Meld deg på kurs
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
12:20 - 13:50
Jazz
8.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
15:30 - 16:30
Girlystyle
6-7 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:30 - 17:15
Foreldre & Barn
2-4 år
Cornelia Melby Meld deg på kurs
17:15 - 18:15
Girlystyle
8 klasse +
Julia Alieva Meld deg på kurs
18:15 - 19:15
Jazz
8 klasse +
Julia Alieva Meld deg på kurs
19:15 - 20:30
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Meld deg på kurs
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
10.trinn Midtstuen
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Girlystyle
9-10 klasse +
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
19:00 - 20:00
Contemporary
9-10 klasse +
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
20:00 - 21:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
.
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Barnefunk
3-5 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
15:50 - 16:50
Jazz
7-9 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:50 - 17:50
Funk
7-9 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:50 - 19:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
7 klasse +
. Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Meld deg på kurs
DIVERSE
05:00 - 05:00
Ekstrakurs med taxi 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
06:00 - 06:00
Minus taxi
.
ALLE Meld deg på kurs
07:00 - 07:00
Ekstrakurs 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
09:00 - 09:00
TAXI
.
. Meld deg på kurs
12:00 - 12:45
TAXI
.
. Meld deg på kurs
Studio 2 --------- HØSTEN 2022 -------------- Husk scroll deg ned til studio 3
MANDAG
14:40 - 15:30
Klassisk Ballett
Grade 2
Maria Bratteli Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
Standard 4
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:40 - 17:25
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:30
Klassisk Ballett
Grade 5
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:15
Tåspiss Intro - Styrke - Stretch
Grade 5
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
19:15 - 20:15
Klassisk Ballett
Intermediate
Maria Bratteli Meld deg på kurs
TIRSDAG
09:00 - 10:00
Klippekort 60 min
.
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
14:35 - 15:25
Barneklassisk med følgeordning fra SL / G og V
2-3 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
15:25 - 16:15
Klassisk Ballett med følgeordning fra V og SL
Grade 2
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:15 - 17:00
Barnedans
4-5 år
Maria Bratteli Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Ragga Fusion
9-10 klasse
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
ONSDAG
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Klassisk Ballett
Standard 4
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Klassisk Ballett
Grade 5
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:00
Klassisk Ballett
Standard 1
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:00 - 19:30
Tåspiss
Senior Certificate 1
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
19:30 - 20:45
Klassisk Ballett
Intermediate
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
20:30 - 21:00
Tåspiss
Intermediate
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
TORSDAG
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge V
1-2 klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk med følgeordning fra H
3-4 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Showjazz
6-7 klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazz commercial
8 klasse +
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
Kompaniet
5-8 klasse
ALLE Meld deg på kurs
19:30 - 21:00
.
.
. Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
.
.
. Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
.
.
. Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 09:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
09:30 - 09:45
Klippekort 60 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Klippekort 75 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:45 - 10:55
Klippekort 90 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
Studio 3 ---HØSTEN 2022 ------ Husk scroll opp for studio 1&2
MANDAG
14:40 - 15:30
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Julia Alieva Snart fult, meld deg på
15:30 - 16:20
Barnehiphop
3-4 klasse
Julia Alieva Meld deg på kurs
16:40 - 17:25
Barnedans
4-6 år
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
HipHop
5-6 klasse
Julia Alieva Meld deg på kurs
18:30 - 19:30
Girlystyle
7-9 klasse
Julia Alieva Meld deg på kurs
19:30 - 20:30
Jazz Avansert
10 klasse +
Julia Alieva Meld deg på kurs
TIRSDAG
14:30 - 15:20
Barnejazz med følgeordning fra SL, G og V
3-4 klasse
. Fullt - meld på venteliste
15:25 - 16:15
Barnefunk med følgeordning fra SL og G
3-4 klasse
. Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
HipHop
5-7 klasse
. Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-8 klasse
. Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Commercial
6-8 klasse
Stine Lyngås Meld deg på kurs
ONSDAG
15:25 - 16:25
.
.
. Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Jazzfunk
5-6 klasse
Julia Alieva Meld deg på kurs
17:15 - 18:00
Barnedans
4-5 år
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
18:00 - 18:50
Barnejazz
5-6 år
Cornelia Melby Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Virya Yoga
Voksne
Yoga Karin Meld deg på kurs
TORSDAG
16:10 - 17:00
Barnehiphop
3-4 klasse
Emma Meld deg på kurs
17:00 - 17:45
Hip Hop Gutter
Førskolebarn + 1 klasse
Jonas Meld deg på kurs
17:45 - 18:35
Hip Hop Gutter
2-4 klasse
Jonas Snart fult, meld deg på
18:35 - 19:35
Hip Hop Gutter
5-8 klasse
Jonas Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE