Høsten 2021

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Studio 1 - Høsten 2021 ---------------Husk på Vinderen har vi 3 studioer, scroll deg ned
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
14:00 - 14:50
.
.
. Meld deg på kurs
16:30 - 17:30
Funk
5-6 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
Funk
7-9 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
18:30 - 19:30
HipHop
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
19:30 - 20:30
.
.
. Meld deg på kurs
20:30 - 21:30
.
.
. Meld deg på kurs
TIRSDAG
11:30 - 12:30
.
.
. Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
9.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Girlystyle
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazz
7 klasse +
Amelia Smuts Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazz Avansert
9 klasse +
Julia Alieva Meld deg på kurs
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
12:20 - 13:50
Jazz
8.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:00 - 15:00
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
14:30 - 15:30
.
.
. Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Girlystyle
6-7 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:30 - 17:15
Foreldre & Barn
2-4 år
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:00
Barnedans
5-6 år
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
18:00 - 19:00
Contemporary
7-9 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
10.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-7 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Ragga Fusion
8-10 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
7 klasse +
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
20:00 - 21:00
Ragga Fusion
10 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Barnefunk
3-5 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
15:50 - 16:50
Jazz
6-8 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:50 - 17:50
Funk
6-8 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:50 - 19:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
7 klasse +
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
DIVERSE
05:00 - 05:00
Ekstrakurs med taxi 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
06:00 - 06:00
Minus taxi
.
ALLE Meld deg på kurs
07:00 - 07:00
Ekstrakurs 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
09:00 - 09:00
Ekstrakurs 60 min
.
. Meld deg på kurs
12:00 - 12:45
Restbetaling 500 kr
.
. Meld deg på kurs
Studio 2 --------- Høsten 2021 -------------- Husk scroll deg ned til studio 3
MANDAG
09:00 - 10:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
Grade 3
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:45 - 17:30
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
Klassisk Ballett
Grade 4
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
Klassisk Ballett
InterFound
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:30 - 20:30
.
.
. Meld deg på kurs
TIRSDAG
14:35 - 15:25
Barnejazz m/følge V
2. klasse
Julia Alieva Snart fult, meld deg på
15:25 - 16:15
Klassisk Ballett
Grade 1
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:15 - 17:00
Barnedans
4-5 år
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Klassisk Ballett
Standard 6
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Girlystyle
6-8 klasse
Gina Meld deg på kurs
20:15 - 21:15
.
.
. Meld deg på kurs
ONSDAG
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
14:20 - 15:10
Barnefunk med taxi fra SV
3-5 klasse
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
15:10 - 16:00
Klassisk Ballett m taxi SV
Grade 3
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Klassisk Ballett
Grade 4
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:15
Klassisk Ballett m/ Tåspiss
Standard 6
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
18:15 - 19:00
.
.
. Meld deg på kurs
19:15 - 20:15
Jazz commercial
7-9 klasse Øvet
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
20:15 - 21:15
.
.
. Meld deg på kurs
TORSDAG
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge V
1. klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
.
.
. Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
8 klasse +
Andrea Bryn Meld deg på kurs
19:00 - 19:30
Tåspiss
8 klasse +
Andrea Bryn Meld deg på kurs
19:30 - 21:00
.
.
. Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Commercial
8 klasse +
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
.
.
. Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 09:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
09:30 - 09:45
Klippekort 60 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Klippekort 75 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:45 - 10:55
Klippekort 90 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
Studio 3 --- Høsten 2021 Husk scroll opp for studio 1&2
MANDAG
16:40 - 17:25
Barnedans
4-5 år
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:30
HipHop
5-6 klasse
Julia Alieva Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
Girlystyle
7-9 klasse
Julia Alieva Snart fult, meld deg på
TIRSDAG
14:10 - 15:00
Barnejazz m taxi fra Grindbakken & Holmen
1-2 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
HipHop
5-6 klasse
Julia Alieva Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Hip hop
6-8 klasse
Gina Meld deg på kurs
ONSDAG
16:00 - 16:50
Barnefunk
3-4 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Girlystyle
8 klasse +
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
18:00 - 18:50
.
.
. Meld deg på kurs
19:15 - 20:30
Virya Yoga
Voksne
Yoga Karin Meld deg på kurs
TORSDAG
14:30 - 15:20
.
3-4 klasse
. Meld deg på kurs
16:45 - 17:30
Hip Hop Gutter
Førskolebarn + 1 klasse
Kristian Høiland Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:20
Hip Hop Gutter
2-4 klasse
Kristian Høiland Snart fult, meld deg på
18:20 - 19:20
Hip Hop Gutter
5-7 klasse
Kristian Høiland Meld deg på kurs
19:20 - 20:20
.
10 klasse +
. Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE