Våren 2023

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Studio 1 - Vinter og Vår 2023 ---------------Husk på Vinderen har vi 3 studioer, scroll deg ned
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
14:40 - 15:30
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Lyrisk Jazz
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:30
Jazzfunk
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
17:30 - 18:30
Jazzfunk
8-9 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
HipHop
9-10 klasse +
Anna Lund Knudsen Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:30
Contemporary
7-9 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
TIRSDAG
12:30 - 14:00
Jazz
9.trinn Midtstuen
Amelia Smuts Meld deg på kurs
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge fra SL
3. klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
16:15 - 17:15
HipHop
5-7 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:15
Girlystyle
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:15 - 19:15
High Heels
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
Ragga Fusion
9-10 klasse
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:00
HipHop
10 klasse +
Stine Lyngås Meld deg på kurs
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
12:20 - 13:50
Jazz
8.trinn Midtstuen
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
14:00 - 15:00
.
.
. Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Girlystyle
6-7 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
16:30 - 17:15
Barnedans
3-4 år
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
17:15 - 18:00
Barnedans
5-6 år
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
18:00 - 18:50
Barnejazz
5-7 år
Cornelia Melby Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Meld deg på kurs
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
10.trinn Midtstuen
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
4. klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Showjazz
6-7 klasse
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
18:00 - 19:00
Funk
9-10 klasse +
Ninni Handal Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
Ragga Fusion
9-10 klasse +
Ninni Handal Fullt - meld på venteliste
20:00 - 21:00
Ragga Fusion
10klasse+VGS+
Ninni Handal Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Barnefunk
3-5 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
15:50 - 16:50
Jazz
7-9 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:50 - 17:50
Funk
7-9 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:50 - 19:00
KOMPANIET VDS 7. KLASSE +
7 klasse +
. Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
DIVERSE
05:00 - 05:00
Ekstrakurs med taxi 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
06:00 - 06:00
Minus taxi
.
ALLE Meld deg på kurs
09:00 - 09:00
TAXI
.
. Meld deg på kurs
Studio 2 --------- Vinter og Vår 2023 -------------- Husk scroll deg ned til studio 3
MANDAG
14:40 - 15:30
Klassisk Ballett
Grade 2
Maria Bratteli Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
Standard 4
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:40 - 17:25
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
Klassisk Ballett
Standard 5
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:15
Tåspiss Intro - Styrke - Stretch
Grade 5
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:30
Commercial
VGS +
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
TIRSDAG
14:35 - 15:25
Barnejazz med følgeordning fra V + G
3-4 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
15:25 - 16:15
Barnefunk med følgeordning fra SL og G
3-4 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
16:15 - 17:00
Barnedans
4-6 år
Maria Bratteli Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:15 - 20:15
Jazz
7-8 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
20:15 - 21:15
Jazz
9-10 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
ONSDAG
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
8.trinn Midtstuen
Emma Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Klassisk Ballett
Standard 4
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
16:15 - 17:15
Klassisk Ballett
Standard 5
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:00
Klassisk Ballett
Standard 1
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:00 - 19:30
Tåspiss
Senior Certificate 1
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:45
Klassisk Ballett
Intermediate
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
TORSDAG
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge V
1-2 klasse
Cornelia Melby Meld deg på kurs
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3. klasse
Cornelia Melby Fullt - meld på venteliste
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazz commercial
8 klasse +
Cornelia Melby Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
.
.
Meld deg på kurs
19:30 - 21:00
.
.
. Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
.
.
. Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
.
.
. Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 09:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
09:30 - 09:45
Klippekort 60 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Klippekort 75 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
10:45 - 10:55
Klippekort 90 min
Voksne
ALLE Meld deg på kurs
Studio 3 ---Vinter og Vår 2023 ------ Husk scroll opp for studio 1&2
MANDAG
14:40 - 15:30
.
.
Meld deg på kurs
14:50 - 15:40
.
.
Meld deg på kurs
16:40 - 17:25
Barnedans
4-6 år
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:30
.
.
Meld deg på kurs
18:30 - 19:30
Girlystyle
7-9 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
TIRSDAG
09:00 - 10:00
Klippekort 60 min
.
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:25 - 16:15
Klassisk Ballett med følgeordning fra V og SL
Grade 2
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:15
Girlystyle
6-8 klasse
Gjertrud Moen Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
.
.
. Meld deg på kurs
ONSDAG
15:25 - 16:25
.
.
. Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Jazzfunk
5-6 klasse
Eline Ødegaard Meld deg på kurs
17:15 - 18:15
Girlystyle
8 klasse +
Eline Ødegaard Snart fult, meld deg på
18:15 - 19:15
.
8 klasse +
Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Virya Yoga
Voksne
Yoga Karin Meld deg på kurs
TORSDAG
16:10 - 17:00
.
.
Meld deg på kurs
17:00 - 17:45
Hip Hop Gutter
Førskolebarn + 1 klasse
Sander Nyseth Snart fult, meld deg på
17:45 - 18:35
Hip Hop Gutter
2-4 klasse
Sander Nyseth Snart fult, meld deg på
18:35 - 19:35
Hip Hop Gutter
5-8 klasse
Sander Nyseth Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE