Våren 2021

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Studio 1 - våren 2021 ---------------Husk på Vinderen har vi 3 studioer, scroll deg ned
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
13:20 - 14:00
.
.
. Meld deg på kurs
14:10 - 15:00
.
.
. Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
16:30 - 17:30
Funk
5-6 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:30
Funk
7-9 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
18:30 - 19:30
HipHop
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:30
Contemporary
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
20:30 - 21:30
Jazz
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
21:10 - 21:15
.
.
. Meld deg på kurs
TIRSDAG
13:00 - 14:30
Jazz
9.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
15:00 - 16:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Girlystyle
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazz Øvet
7 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:15
Jazz Avansert
10 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Meld deg på kurs
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
8.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:30 - 15:30
HipHop
8-10 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
15:30 - 16:30
Girlystyle
6-7 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:15
Barnedans
3-4 år
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:00
Barnedans
5-6 år
Giske Espeland Meld deg på kurs
18:00 - 18:50
Barnejazz
3-5 klasse
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
12:30 - 14:00
Jazz
10.trinn Midtstuen
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Girlystyle
6-7 klasse
Lisa Marie Lunden Fullt - meld på venteliste
18:00 - 19:00
Ragga Fusion
8-10 klasse
Ninni Handal Fullt - meld på venteliste
19:00 - 20:00
Funk
8 klasse +
Ninni Handal Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:00
Ragga Fusion
10 klasse +
Ninni Handal Meld deg på kurs
FREDAG
13:20 - 14:10
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:25 - 16:15
Barnefunk
3-5 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Jazz
6-8 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:15
Funk
6-8 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
11:45 - 12:30
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
DIVERSE
05:00 - 05:00
Ekstrakurs med taxi 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
05:30 - 05:30
Ekstrakurs med taxi 60 minutter
.
ALLE Meld deg på kurs
06:00 - 06:00
Minus taxi
.
ALLE Meld deg på kurs
07:00 - 07:00
Ekstrakurs 50 minutter
.
. Meld deg på kurs
09:00 - 09:00
Ekstrakurs 60 min
.
. Meld deg på kurs
12:00 - 12:45
Restbetaling 500 kr
.
. Snart fult, meld deg på
Studio 2 --------- Våren 2021 -------------- Husk scroll deg ned til studio 3
MANDAG
09:00 - 10:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Jazz med taxi fra Svendstuen
3-4 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
15:55 - 16:45
Klassisk Ballett
Grade 2
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:45 - 17:30
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
Jazz
5-7 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
18:30 - 19:30
Klassisk Ballett
Grade 6
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:30
Ragga Fusion
8-10 klasse
Anna Lund Knudsen Snart fult, meld deg på
TIRSDAG
14:55 - 15:45
Barnefunk m/ følgeordning fra SL
3-4 klasse
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
15:45 - 16:45
Klassisk Ballett m/ følgeordning fra SL
Grade 3
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:45 - 17:30
Barnedans
4-5 år
Maria Bratteli Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:30
Klassisk Ballett
Standard 5
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
.
3-5 klasse
. Fullt - meld på venteliste
19:30 - 20:30
.
5-7 klasse
. Fullt - meld på venteliste
ONSDAG
11:00 - 12:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
14:30 - 15:20
Barnefunk med taxi fra SL & SV
3-4 klasse
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
15:20 - 16:10
Klassisk Ballett m taxi SV+SL
Grade 2
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
16:10 - 17:00
Klassisk Ballett m taxi SV+SL
Standard 1
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Klassisk Ballett
Standard 4
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
Standard 5
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:00 - 19:30
Tåspiss
Introduksjonskurs
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:30 - 20:30
Contemporary
7-9 klasse
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
20:30 - 21:30
.
.
. Meld deg på kurs
TORSDAG
15:00 - 16:00
Klassisk Ballett med følgeordning fra V og SL
Grade 3
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Klassisk Ballett
Standard 4
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
Grade 6
Tone Karoline Stolsmo Snart fult, meld deg på
19:00 - 19:30
Tåspiss
Grade 6
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
19:30 - 21:00
Klassisk Ballett
Voksne
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Commercial
8 klasse +
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Ragga Fusion
8 klasse +
Anna Lund Knudsen Meld deg på kurs
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 09:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
09:30 - 09:45
Klippekort 60 min
Voksne
. Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Klippekort 75 min
Voksne
. Meld deg på kurs
10:45 - 10:55
Klippekort 90 min
Voksne
. Meld deg på kurs
Studio 3 --- våren 2021 Husk scroll opp for studio 1&2
MANDAG
16:45 - 17:30
Barnedans
4-6 år
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
Girlystyle
7-8 klasse
Anna Lund Knudsen Fullt - meld på venteliste
TIRSDAG
14:10 - 15:00
Barnejazz m/følge taxi fra Grindb
1-2 klasse
Amelia Smuts Fullt - meld på venteliste
15:00 - 15:50
Barnefunk m taxi fra G & HO
3-4 klasse
Laura Fullt - meld på venteliste
16:00 - 16:50
.
.
. Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Hip hop
6-8 klasse
Gina Alemán Herrera Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Girlystyle
6-8 klasse
Gina Alemán Herrera Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
Urban Contemporary
8 klasse +
Gina Alemán Herrera Meld deg på kurs
ONSDAG
17:15 - 18:15
Girlystyle
8 klasse +
Lisa Marie Lunden Snart fult, meld deg på
18:15 - 19:15
HipHop
8 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
19:15 - 20:15
Klippekort 75 min
.
Yoga Karin Meld deg på kurs
TORSDAG
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra V
1-2 klasse
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Barnefunk m følge V, taxi SL
3-4 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
16:00 - 16:45
Klassisk Ballett
Førskolebarn + 1 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:45 - 17:30
Hip Hop Gutter
Førskolebarn + 1 klasse
Kristian Høiland Fullt - meld på venteliste
17:30 - 18:20
Hip Hop Gutter
2-4 klasse
Kristian Høiland Meld deg på kurs
18:20 - 19:15
Hip Hop Gutter
5-7 klasse
Kristian Høiland Meld deg på kurs
19:15 - 20:30
Jazz Avansert
10 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Meld deg på kurs
FREDAG
LØRDAG
DIVERSE