VÅR 2019

  • Ledige plasser
  • Få ledige plasser
  • Fullt - meld deg på venteliste
Vinderen Studio 1
MANDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
13:20 - 14:00
.
.
. Meld deg på kurs
14:10 - 15:00
.
.
. Meld deg på kurs
15:00 - 15:50
Barnejazz med taxi SV
1-2 klasse
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
16:00 - 17:00
Funk
5-6 klasse
Irlin Finsådal Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Funk
7-9 klasse
Irlin Finsådal Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Jazz
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Ragga Fusion
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
20:00 - 21:00
HipHop
9 klasse +
Lisa Marie Lunden Meld deg på kurs
21:10 - 21:15
.
.
. Meld deg på kurs
TIRSDAG
13:20 - 14:10
.
.
. Meld deg på kurs
14:20 - 15:00
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Funk
5-7 klasse
Anja Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Mini Ragga
6-7 klasse
Anja Snart fult, meld deg på
17:00 - 18:00
Ragga Fusion
8 klasse +
Christina Sole Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
Jazz Øvet
8 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazz Avansert
10 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Snart fult, meld deg på
ONSDAG
09:30 - 10:30
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Elisabeth Meld deg på kurs
13:40 - 14:30
Funk med taxi fra Svendstuen
3-5 klasse
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
14:30 - 15:30
HipHop
8-9 klasse
Stine Lyngås Meld deg på kurs
15:30 - 16:30
Mini Ragga
6-7 klasse
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:15
Barnedans
3-4 år
Stine Lyngås Fullt - meld på venteliste
17:15 - 18:00
Barnedans
5-6 år
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
18:00 - 18:50
Barnejazz
3-5 klasse
Giske Espeland Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazzballett for Voksne
Voksne
Giske Espeland Snart fult, meld deg på
20:15 - 21:30
Virya Yoga
Klippekort: 10 klipp
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
TORSDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Giske Meld deg på kurs
14:20 - 15:10
Barnejazz m/følge fra SL
1-2 klasse
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
15:10 - 16:00
Barnejazz m/følge fra SL
3-4 klasse
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
16:00 - 17:00
Funk
5-7 klasse
Stine Lyngås Fullt - meld på venteliste
17:00 - 18:00
Mini Ragga
6-7 klasse
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
18:00 - 19:00
HipHop
8-10 klasse
Stine Lyngås Meld deg på kurs
19:00 - 20:00
Commercial ØVET
Ungdom
Stine Lyngås Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:00
Ragga Fusion
10 klasse +
Stine Lyngås Meld deg på kurs
FREDAG
08:00 - 09:55
Årskort Bodywork Yoga Jazzdans
Voksne
. Meld deg på kurs
13:20 - 14:10
.
.
. Meld deg på kurs
14:35 - 15:25
Barnejazz
3-4 klasse
Kristine D. Øya Snart fult, meld deg på
15:25 - 16:15
Barnefunk
3-5 klasse
Kristine D. Øya Meld deg på kurs
16:15 - 17:15
Jazz
5-7 klasse
Kristine D. Øya Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:15
Funk
5-7 klasse
Amelia Smuts Meld deg på kurs
LØRDAG
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
Body Work Marit Meld deg på kurs
10:55 - 11:45
Foreldre & Barn 5 ukers kurs
2-4 år
Giske Espeland Meld deg på kurs
11:00 - 11:45
Foreldre & Barn
2-4 år
Giske Espeland Fullt - meld på venteliste
12:00 - 12:10
Restbetaling 400 kr
.
. Meld deg på kurs
DIVERSE
06:00 - 06:30
Rabatt 700 kr
.
. Meld deg på kurs
07:00 - 07:05
Minus taxi
minus taxi
ALLE Meld deg på kurs
10:00 - 11:00
RABATT
2 x i uken -300
. Meld deg på kurs
11:00 - 12:00
RABATT
3 x i uken -900 kr.
. Meld deg på kurs
12:00 - 13:00
RABATT
4 x i uken -1600kr.
. Meld deg på kurs
13:00 - 14:00
RABATT
5 x i uken - 2650kr.
. Meld deg på kurs
14:00 - 15:00
MAKSPRIS
Maxpris 8900
. Meld deg på kurs
15:00 - 16:00
Rabatt 500 kr
for 3dje kurs når du er påmeldt 2
ALLE Meld deg på kurs
16:00 - 17:00
Rabatt 700 kr
for 4dje kurs når du er påmeldt 3
ALLE Meld deg på kurs
17:00 - 18:00
Rabatt 850 kr
for 5te kurs når du er påmeldt 4
ALLE Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Restbetaling 400 kr
Betaling
. Meld deg på kurs
Studio 2
MANDAG
09:00 - 10:00
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
14:10 - 15:00
.
.
. Meld deg på kurs
15:40 - 16:30
Jazz med taxi fra Svendstuen
3-4 klasse
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:30 - 17:15
Klassisk Ballett
Standard 1
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:15 - 18:00
Barnedans
Førskolebarn
Maria Bratteli Meld deg på kurs
18:00 - 19:00
Klassisk Ballett
Standard 6
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
19:00 - 20:00
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
20:00 - 21:30
Klassisk Ballett
Associate
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
TIRSDAG
09:00 - 10:00
.
.
. Meld deg på kurs
14:40 - 15:30
Modern Theatre Dance følgeordning fra V
Grade 1
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
15:30 - 16:30
Klassisk Ballett
Grade 3
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:30 - 17:30
Modern Theatre Dance
Grade 3
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:30 - 18:30
Klassisk Ballett
Standard 4
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
18:30 - 19:30
Klassisk Ballett
Senior Certificate 1
Maria Bratteli Meld deg på kurs
19:30 - 20:15
Lyrisk Jazz
8 klasse +
Maria Bratteli Meld deg på kurs
ONSDAG
11:00 - 12:15
Klippekort 60 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
14:00 - 14:50
Barnejazz m/ følge G
1-2 klasse
Elise Bakke Meld deg på kurs
14:50 - 15:40
Klassisk Ballett
Primary
Elise Bakke Meld deg på kurs
15:40 - 16:40
Klassisk Ballett
Grade 3
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
16:40 - 17:30
Klassisk Ballett
Grade 2
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
18:30 - 19:30
Lyrisk Jazz
10 klasse +
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
19:30 - 21:00
Klassisk Ballett
Associate
Tone Karoline Stolsmo Meld deg på kurs
TORSDAG
09:00 - 10:00
.
.
. Meld deg på kurs
14:20 - 15:10
Barnejazz + MDT, følgeordning fra V
Primary
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
15:10 - 16:00
Modern Theatre Dance
Grade 2
Maria Bratteli Meld deg på kurs
16:00 - 16:45
Barnedans
4-5 år
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
16:45 - 17:35
Klassisk Ballett
Grade 1
Maria Bratteli Snart fult, meld deg på
17:35 - 18:25
Barnejazz
1-2 klasse
Ingrid Meld deg på kurs
19:00 - 20:15
Jazz Avansert
10 klasse +
Benedicte Victoria Lütken Meld deg på kurs
FREDAG
09:00 - 10:15
Klippekort 75 min
ViryaYoga Voksne
Karin U-S Berg Meld deg på kurs
15:15 - 16:15
Commercial
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
16:15 - 17:15
Ragga Fusion
8 klasse +
Amelia Smuts Snart fult, meld deg på
LØRDAG
DIVERSE
09:00 - 10:00
Rabatt 400 kr
5-19 år
. Meld deg på kurs
10:00 - 11:00
Klippekort 60 min
Voksne
. Meld deg på kurs
10:00 - 10:15
Minus taxi
minus taxi
. Meld deg på kurs
11:00 - 12:00
Klippekort 75 min
Voksne
. Meld deg på kurs
12:00 - 13:00
Klippekort 90 min
Voksne
. Meld deg på kurs